Wczoraj podczas uroczystości na Monte Cassino bardzo miłe spotkanie z członkami bardzo licznie przybyłych Klubów Gazety Polskiej
– z kraju i ze świata. Tu na zdjęciu z klubowiczami z Koszalina
. Dziękuję że jesteście! ![]()

Dwa lata temu podczas 80-tej rocznicy bitwy o Monte Cassino na prośbę Ignacego moja żona nagrała krótką opowieść mjr. Władysława Dąbrowskiego o Misiu Wojtku oraz o ich wspólnej żołnierskiej wędrówce od Persji, przez Palestynę aż do Włoch. Wczoraj mieliśmy niesamowite szczęście znów spotkać się z mjr. Dąbrowskim na Monte Cassino, ![]()
tym razem towarzyszył nam również Ignacy![]()

Dwa lata temu, podczas uroczystego odsłonięcia pomnika gen. Andersa w Cassino, spotkaliśmy z Arletką naszego rodaka z USA,który specjalnie na tę okazję przyleciał z Nowego Jorku![]()









