Spotkanie na Monte Cassino

Wczoraj podczas uroczystości na Monte Cassino bardzo miłe spotkanie z członkami bardzo licznie przybyłych Klubów Gazety Polskiej 🇵🇱 – z kraju i ze świata. Tu na zdjęciu z klubowiczami z Koszalina 👍. Dziękuję że jesteście! ❤️

Dwa lata temu podczas 80-tej rocznicy bitwy o Monte Cassino na prośbę Ignacego moja żona nagrała krótką opowieść mjr. Władysława Dąbrowskiego o Misiu Wojtku oraz o ich wspólnej żołnierskiej wędrówce od Persji, przez Palestynę aż do Włoch. Wczoraj mieliśmy niesamowite szczęście znów spotkać się z mjr. Dąbrowskim na Monte Cassino, 🇵🇱❤️ tym razem towarzyszył nam również Ignacy😊

Dwa lata temu, podczas uroczystego odsłonięcia pomnika gen. Andersa w Cassino, spotkaliśmy z Arletką naszego rodaka z USA,który specjalnie na tę okazję przyleciał z Nowego Jorku❤️

About the author: Piotr